Simple Dexbowka by Kayman
( siemior - 08.05.2011 )

Barb ww lld 30lvl by DJ2v
( opes - 26.03.2011 )
Amazonka Lld 30lvl by Opes
( opes - 24.03.2011 )Alchemic
Angrenost Realm - Serwer Diablo II
D2traders
Kronika NoktisaZabójczyni

trzecim wieku w klanie magów Vizjerei zaczęli dominować dwaj bracia: Horazon i Bartuc. Obaj byli równie potężni i ambitni, obaj ulegli fascynacji mocami płynącymi z praktykowania Magii Demonicznejdemonologicznej. Mieli jednak inne wizje studiowania tych mocy. Horazon postrzegał demony jako źródło wielkiej potęgi, uważał, że demona trzeba opanować i nagiąć do własnej woli. Jego brat z kolei sądził, że drogą do zrozumienia jest sojusz z piekielnymi mocami, dzięki któremu łatwiej będzie można poznać ich sekrety. Tak też zresztą zrobił. Diametralnie odmienne filozofie braci doprowadziły do schizmy w klanie Vizjerei.

Kiedy zażarta rywalizacja doprowadziła w końcu do wybuchu przemocy, walczący po obu stronach zdali sobie sprawę, że zostali oszukani przed demony. Wywiązała się bitwa tak zażarta, że niebiosa zapłonęły żywym ogniem. Kiedy dobiegła końca zapadła cisza. Bartuc leżał martwy, Horazon z własnej woli udał się na wygnanie. Vizjerei zapłacili za lekcję wysoką cenę. Niewielka grupa ocalałych czarnoksiężników zdecydowała się odrzucić magię demoniczną i wrócić do studiowania Magii Żywiołów. Żeby zapobiec podobnej tragedii w przyszłości założony został tajny zakon mając śledzić poczynania klanów magów niszcząc zepsucie jeszcze w zarodku. Tak narodził się Viz-Jaq'taar, Zakon Zabójczyń Magów, szerzej znanych jako Zabójczynie.

Wiedząc, że taki zakon sam w sobie będzie bardzo podatny na zepsucie, Vizjerei uważali, że Zabójczynie muszą zachować czystość umysłu i osiągnąć stan głębokiej koncentracji. Powinny żyć w medytacji i czerpać siłę z niej, a nie z zewnętrznych mocy, które łatwo mogą stać się zasłoną poczynań demonów. Dlatego zakon miał nie korzystać bezpośrednio z mocy magicznych. Zamiast tego zabójczynie miały używać w walce zaklętych przedmiotów. Przygotowując się do krucjaty przeciwko demonom Zabójczynie skupiły się na rozwijaniu sztuk walki i siły zarówno fizycznej jak i duchowej.

Zakon był tajny, dlatego mało kto, nawet pośród magów, wiedział cokolwiek i tej sekretnej organizacji. Jej reputacja była dwuznaczna. Legendy o czujności i powszechny strach przed karą uratowały wielu magów przed zepsuciem. Same Zabójczynie pojawiały się niezmiernie rzadko. Jednak wraz z powrotem Trójcy i wzrostem obecności demonów ostatnio Zakon manifestuje się publicznie.

Atrybuty początkowe.
Siła: 20
Zręczność: 20
Żywotność: 20
Energia: 25

Życie: 50
Mana: 25
Wytrzymałość: 95

Bonus
co poziom: +2 życia, +1,5 mana, +1 wytrzymałość.


login:
hasło:
Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyćtutaj.


+Przeglądarkowe gry
+Pogadajmy o filmach
+jaja sobie robią
+Gra o tron
+Pomóżcie w zakupie monitora :)
+Pogoda
+Hot Candy Land
+Szczecin Game Show
+mod do Lod sprzed kilku lat
+Propozycja
+Chary PvP oazy
+Luźna propozycja.
+Klan Infernal Hunters
+Cain's Bastards
+[WC] - Wybrańcy Charsi
+Klan diablo 3 < Rage > Zaprasza
+Klan Tajemnica poszukuje graczy SC NLD
+KU Przestrodze! Ban za obrazę gracza?
+Nazwy/skin przedmiotu
+Fakty i mity diablo 2


+Patch 1.10 dla Diablo 2 LoD
+Ancestral Recall v1.10
+Patch 1.11b dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.09 dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.11 dla Diablo 2 LoD
+Ukryte postatacie
+Cheater choice ver.3
+Uniq Rare Betmod
+D2itemsdatabase
+Valhalla 4.5r3
Czy będziesz grał w trybie rankingowym po wyjściu aktualizacji 2.1.0 w Diablo III ?
Tak
Nie


COOL SITE - konkurs www na najlepszš stronę internetowš
Lista polskich stron o Diablo II
Zagłosuj na Twoją ulubioną stronę raz dziennie!