Simple Dexbowka by Kayman
( siemior - 08.05.2011 )

Barb ww lld 30lvl by DJ2v
( opes - 26.03.2011 )
Amazonka Lld 30lvl by Opes
( opes - 24.03.2011 )Alchemic
Angrenost Realm - Serwer Diablo II
D2traders
Kronika NoktisaAmazonki

mazonki to kobiety-wojowniczki. Pochodzą z grupy wysp na Bliżniaczych Morzach, przy granicy Wielkiego Oceanu. Z pejzaży bujnych lasów wyłania się jedynie wiecznie okryty śniegiem szczyt Góry Karcheus.

Lud Amazonek tworzy raczej odizolowaną kulturę. Przystosowując się do otaczającego je tropikalnego środowiska, wybudowały w sklepieniach lasów wspaniałe miasta. Miasta te są fenomenem architektonicznym i żródłem wielkiej dumy dla ludu Amazonek. Nie kierują się naukami Zakarum, zamiast nich praktykują politeistyczną religię, która powiązana jest ze ścisłymi rygorami Zakonu. Wyrocznie Amazonek dawno temu przepowiedziały Mroczne Wygnanie i od tego czasu wojowniczki przygotowują się do wali. Amazonki jako swe przeznaczenie postrzegają zniszczenie Mroczej Trójcy. Ma to wprowadzić nową epokę, w której śmiertelni mężczyżni i kobiety zajmą w końcu należące się im słusznie miejsce we wszechświecie. Epokę, w której nie będą już pionkami istot z Zewnętrznych Krain.

Amazonki przemierzają morza, były jednymi z pierwszych ludzi jacy nawiązali kontakty handlowe z królestwami Zachodu i wschodnim Kehjistanem. Wysoka pozycja w środowisku  ogólnoświatowego handlu zapewniła też Amazonkom opinię błysktliwych strategów i sprawnych wojownicze. Amazonki są wielce poszukiwanymi najemnikami, dobrze wyszkolonymi i bardzo lojalnymi - tak dlugo, jak kontrakt nie powoduje konfliktow z ich kodeksem etycznym.

Panteon Amazonek ma ściśle określoną hierarchię, każdy bóg zajmuje swoje miejsce na szali Porządku. To właśnie mocny zmysł porządku prowadzi lud Amazonek do wielkich osiągnięć w każdej dziedzinie. Główną boginią Amazonek jest Athulua, która wspólnie ze swym małżonkiem włada porami roku i pogodą. Tej bogini podlegają liczne pomniejsze bóstwa, odpowiedzialne za różne dziedziny codziennego życia Amazonek. Amazonki wierzą, że ich panteon jest pozostałością po dawnych mieszkańcach wysp, Naphelamach. Według starożytnych kronik, bogowie zachowali imiona sprzed stuleci, ale zminił się ich charakter.

W cywilizaccji Amazonek tylko kobiety są wojowniczkami Ich wrodzona zręczność i gibkie ciała pozwalają sprawniej walczyć w gęstych lasach deszczowych. Spoleczność Amazonek nie dyskryminuje jednak mężczyzn. Mężczyżni pełnią wiele ważnych funkcji w rządzie, strukturach kapłańskich, handlu, a także w rolnictwie.

Ćwiczenia w dżungli pokrywającej ojczyste wyspy Amazonek wyszlifowały ich na umiejętności strzeleckie do niezrownanego poziomu. W walce wręcz są co najmniej kompetentne. Pod względem biegłości w posługiwaniu się łukiem, ich jedynymi rywalkami są Siostry Niewidzącego Oka. Ale w przeciwieństwie do swych towarzyszek broni, Amazonki biegle posługują się także włóczniami i bronią do rzucania. Ich moce stanowią połączenie magii Pierwotnej ze Świętą magią i pomysłowoś konstrukcją broni.

Atrybuty początkowe.
Siła: 25
Zręczność: 20
Żywotność: 20
Energia: 15

Życie: 50
Mana: 15
Wytrzymałość: 84
Bonus
co poziom: +2 życia, +1,5 mana, +1 wytrzymałość.


login:
hasło:
Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyćtutaj.


+Przeglądarkowe gry
+Pogadajmy o filmach
+jaja sobie robią
+Gra o tron
+Pomóżcie w zakupie monitora :)
+Pogoda
+Hot Candy Land
+Szczecin Game Show
+mod do Lod sprzed kilku lat
+Propozycja
+Chary PvP oazy
+Luźna propozycja.
+Klan Infernal Hunters
+Cain's Bastards
+[WC] - Wybrańcy Charsi
+Klan diablo 3 < Rage > Zaprasza
+Klan Tajemnica poszukuje graczy SC NLD
+KU Przestrodze! Ban za obrazę gracza?
+Nazwy/skin przedmiotu
+Fakty i mity diablo 2


+Patch 1.10 dla Diablo 2 LoD
+Ancestral Recall v1.10
+Patch 1.11b dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.09 dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.11 dla Diablo 2 LoD
+Ukryte postatacie
+Cheater choice ver.3
+Uniq Rare Betmod
+D2itemsdatabase
+Valhalla 4.5r3
Czy będziesz grał w trybie rankingowym po wyjściu aktualizacji 2.1.0 w Diablo III ?
Tak
Nie


COOL SITE - konkurs www na najlepszš stronę internetowš
Lista polskich stron o Diablo II
Zagłosuj na Twoją ulubioną stronę raz dziennie!