Simple Dexbowka by Kayman
( siemior - 08.05.2011 )

Barb ww lld 30lvl by DJ2v
( opes - 26.03.2011 )
Amazonka Lld 30lvl by Opes
( opes - 24.03.2011 )Alchemic
Angrenost Realm - Serwer Diablo II
D2traders
Kronika NoktisaSerwery


ajbardziej popularny jest oczywiście serwer Blizzard Battle.net. Serwer jest dostępny praktycznie przez 24h. Częste aktualizacje, nowe słowa runiczne tym bardziej podnoszą poprzeczkę. Aby pograć na tym serwerze jest potrzebny oryginalny klucz Diablo 2. Bardzo wielu osób po prostu nie stać na oryginała lub ich klucz został zbanowany. W tym wypadku można wybrać pewną alternatywę "nieoficjalny serwer". Przyciąga on gracza nie tylko standardem, ale rożnymi konkursami, turniejami, sponsoringiem klanów itp. Standardem jest, że serwer posiada strona jak i forum. Na forum można znaleść odpowiedz na każde pytanie. Administratorzy niektórych serwerów pozwalają na używanie MH (Map Hack). Na niektórych serwerach można wybrać wersje Diablo 1.09 lub 1.10. Może warto wybrać alternatywny sposób??Twierdza Realm - 212.244.177.98
http://www.twierdza.realm.pl/

ierwszy testowany przeze mnie serwer. Strona jest prowadzona na dość wysokim poziomie. Także nie zabrakło formularza, można się czepić jedynie tego, że zbyt dokładnie trzeba go wypełnić. Niemożna pominąć ani jednego pola bo nasze podanie zostanie odrzucone. Forum jest otwarte dla każdego. Na stronie znajduje się dokładny opis jak trzeba się połączyć.


Grota Trolla - 212.33.76.150
http://www.grotatrolla.prv.pl/

ierwsza rzecz jaka się rzuca w oczy to zawieszenie składania formularzy. Jak dla mnie zbyt rygorystyczny regulamin. Ale nadrabiane jest to np. w turniejach, które mają zachęcić graczy. Oczywiście forum jest otwarte dla każdego. Nie mogłem tego sprawdzić na własnej skórze jak się gra na tym serwerze, ale z tego co mówią inni gracze lagi są rzadkością, chyba, że serwer jest przepełniony.


Devilman - 83.144.114.31
http://devilman.servegame.com

d razu widać, że strona serwera ma problemy z większą rozdzielczością niż 1024 x 768. Lagi są , ale to tylko w godzinach wieczornych i krótko. Podane są zasady i sposób podpięcia się do serwera. Strona może nie zachwyca grafiką, ale przecież najważniejszy jest serwer. Forum jest otwarte dla każdego.


StarGate - 212.109.132.254
http://www.sgrealm.pl

odanie jest rozpatrywane w ciągu 2 - 3 dni (najszybciej ze wszytych testowanych serwerów przeze mnie). Forum jest niedostępne dla gości. Na stronie znajdują się statystyki serwera. Różnego rodzaju konkursy na forum tym bardziej zachęcają do gry. Na serwerze można używać Map Hacka dla wersji 1.10.


Monastyr Śmierci - 80.48.114.249
http://www.monastyr.net/

ystępują problemy z przeglądaniem strona na Operze. Administratorzy zezwalają używanie Map Hacka. Na serwerze można grać na wersji Diablo 1.09 lub 1.10. Forum jest dostępne dla wszystkich. Na stronie znajduje się lista graczy ze zdjęciem.


Agrenost Realm - 194.29.140.20
http://realm.angrenost.org

iekawostką na tym serwerze jest to, że można grać zarówno w zwykłe Diablo jak i dodatek. Fajną sprawą jest test na MH. Odbywają się też turnieje. Forum jest niedostępne dla gości. Na stronie jest bardzo dużo przydatnych działów w tym dokładny FAQ.


login:
hasło:
Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyćtutaj.


+Przeglądarkowe gry
+Pogadajmy o filmach
+jaja sobie robią
+Gra o tron
+Pomóżcie w zakupie monitora :)
+Pogoda
+Hot Candy Land
+Szczecin Game Show
+mod do Lod sprzed kilku lat
+Propozycja
+Chary PvP oazy
+Luźna propozycja.
+Klan Infernal Hunters
+Cain's Bastards
+[WC] - Wybrańcy Charsi
+Klan diablo 3 < Rage > Zaprasza
+Klan Tajemnica poszukuje graczy SC NLD
+KU Przestrodze! Ban za obrazę gracza?
+Nazwy/skin przedmiotu
+Fakty i mity diablo 2


+Patch 1.10 dla Diablo 2 LoD
+Ancestral Recall v1.10
+Patch 1.11b dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.09 dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.11 dla Diablo 2 LoD
+Ukryte postatacie
+Cheater choice ver.3
+Uniq Rare Betmod
+D2itemsdatabase
+Valhalla 4.5r3
Czy będziesz grał w trybie rankingowym po wyjściu aktualizacji 2.1.0 w Diablo III ?
Tak
Nie


COOL SITE - konkurs www na najlepszš stronę internetowš
Lista polskich stron o Diablo II
Zagłosuj na Twoją ulubioną stronę raz dziennie!