Simple Dexbowka by Kayman
( siemior - 08.05.2011 )

Barb ww lld 30lvl by DJ2v
( opes - 26.03.2011 )
Amazonka Lld 30lvl by Opes
( opes - 24.03.2011 )Alchemic
Angrenost Realm - Serwer Diablo II
D2traders
Kronika Noktisa


+ Diablo III bez trybu PvP Niedziela, 11.03.2012, 16:59

Jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji w Diablo III było PvP, czyli tryb gracz kontra gracz. Niestety, przyjdzie nam się obejść się smakiem. Niemniej, tylko na początku, gdy gra zadebiutuje na rynku, bo funkcja pojawi się z czasem w postaci bezpłatnego patcha.

Diablo III zbliża się coraz bardziej do rynkowej premiery. Blizzard zdaje się nie chce już zbytnio przeciągać w czasie debiutu tytułu, tak więc podjęto decyzję o usunięciu z gry trybu gracz kontra gracz, który rzekomo nie spełnia obecnie oczekiwań twórców.

Pierwsza, rynkowa odsłona Diablo III zostanie więc pozbawiona funkcji, ale na szczęście ta z czasem się pojawi, w postaci aktualizacji. Oczywiście nie wiemy kiedy to się stanie, ale zapewne w momencie, gdy cały system oraz mapy zostaną odpowiednio dopracowane.

źródło: komputerswiat.pl

Napisał: - elfisher -
Do newsa dopisano 2 komentarz(y). Dodaj własną opinię!

+ Turniej 2v2 Battle Class 1.11 EP Piątek, 24.02.2012, 4:44

W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się turniej 2v2 Battle Class 1.11 EP.

Szczegóły i zapisy:

http://realm.angrenost.org/

Napisał: - elfisher -
Do newsa dopisano 2 komentarz(y). Dodaj własną opinię!

+ Turniej 5v5 1.11 PCL/AR Czwartek, 16.02.2012, 16:30

W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się turniej 5v5 1.11 PCL/AR.

Szczegóły i zapisy:

http://realm.angrenost.org

Napisał: - elfisher -
Do newsa dopisano 2 komentarz(y). Dodaj własną opinię!

+ Turniej 4v4 1.11 PCL/AR środa, 1.02.2012, 22:01

W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się turniej 4v4 1.11 PCL/AR.

http://realm.angrenost.org/

Napisał: - elfisher -
Do newsa dopisano 0 komentarz(y). Dodaj własną opinię!

+ Turniej 2v2 1.11 PCL/AR Czwartek, 5.01.2012, 15:09

W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się turniej 2v2 1.11 PCL/AR. Tydzień później 2v2 Euro-PvP. Więcej informacji oraz zapisy na http://realm.angrenost.org/

Napisał: - elfisher -
Do newsa dopisano 0 komentarz(y). Dodaj własną opinię!

+ Reset kriany PvM na Angrenost Realm Poniedziałek, 26.12.2011, 11:37Nazwa serwera: Angrenost Realm
Link: http://realm.angrenost.org
Opis:

Administracja Angrenost Realm ma przyjemność poinformować, że 27 grudnia o godzinie 00.00:01 nastąpi reset krainy PvM na naszym serwerze.

Patchem obowiązującym będzie stworzona przez nas łatka łącząca w sobie elementy 1.11 i 1.13. Dwie rewolucyjne zmiany to możliwość przebywania 16 osób na raz w jednej grze oraz znacznie zwiększony exp na krowim poziomie.

Aby zagrać na naszej krainie, należy wejść na stronę http://realm.angrenost.org i w dziale „Rejestracja” wypełnić formularz o przyznanie konta z zaznaczeniem, że jest to konto na serwer PvM. Osoby posiadające konto na AR PvP będą je miały założone automatycznie.

Pozostałe informacje o nowym serwerze są dostępne na naszej stronie i forum, poniżej lista kilku z nich:

1. Po założeniu konta należy ściągnąć patch obowiązujący na naszym serwerze oraz zainstalować odpowiednią nakładkę.
2. Zabronione są wszelkie programy wspomagające rozgrywkę (mh, tppk, boty, pickity, etc.). Na Angrenoście non stop działa stworzony przez nas program anty-cheat, który wyłapuje wszystkie "wspomagacze", o czym przekonali się cheatujący na AR PvP.
3. Patch na AR zawiera prawie wszystkie zmiany wprowadzone w 1.13, ale wyjątkiem jest np. możliwość wystrzelenia pocisku, wejścia do miasta i okazania wrogości, po którym to pociski zadają obrażenia przeciwnikowi (jest to tzw. manual pk). U nas jest to możliwe, bo działa anty-cheat. Na tradycyjnym 1.13 CBN zostało zablokowane w związku z wykorzystywaniem hacków do zabijania innych graczy.
4. W związku z możliwością grania w 16 osób, zmieniliśmy bazowe doświadczenie przyznawane za zabicie potworów. Jest ono mniejsze, ale już 11 osób na grze wystarczy, żeby otrzymywać tyle doświadczenia co w 8 osób na tradycyjnym 1.13. Od 12 osób doświadczenie rośnie szybciej niż w tradycyjnej ośmioosobowej rozgrywce. Zwiększyliśmy także 2-krotnie zasięg w którym drużyna zdobywa expa, teraz wynosi on mniej więcej 3 ekrany.
5. Naszym celem jest aby to krowi poziom był głównym miejscem na zdobywanie doświadczenia, dlatego zwiększyliśmy jego trudność, ale i znacznie wzrosło zdobywane za nie doświadczenie. Jednocześnie nadal możliwe jest lvlowanie na baalrunach.
6. Jak już wcześniej wspomniano, wszystkie wspomagające oprogramowania są zakazane, łącznie z map hackiem. Znając jednak potrzeby i preferencje większości graczy, wprowadziliśmy modyfikację – wszystkie lokacje we wszystkich aktach mają automatycznie odkrytą mapę, natomiast nie są na niej oznaczone ani potwory, ani way pointy, ani questy (np. Izual). To już musi pozostać w gestii graczy.
7. Przewidziane są rozmaite nagrody w postaci AR Gold dla najszybciej bijących kolejne poziomy oraz wspierających działalność serwera.

Po więcej informacji zapraszamy na http://realm.angrenost.org. Załóż konto PvM już teraz!

Dla przypomnienia Angrenost Realm swoją pierwszą odsłonę miał w styczniu 2002 roku. Był odpowiedzią na pierwszą falę duped items i hacków na CBN. Był wówczas serwerem PvM. Jako serwer PvP działa od listopada 2003 roku. Tworzą go ludzie z wielkim doświadczeniem, którzy przez lata kształtowali polską scenę Diablo. Zespół zawodowych programistów i administratorów zapewnia najwyższy poziom rozgrywki na polskiej i zagranicznej scenie Diablo II.

Do zobaczenia 27 grudnia! To najprawdopodobniej ostatnia okazja na pogranie w świetnej atmosferze w tą kultową grę, ubijając mefa, znajdując czaka i wbijając 99 poziom na krowach albo u dziadka baala Zagraj na krainie PvM jakiej nie ma nigdzie indziej na świecie!

Napisał: - elfisher -
Do newsa dopisano 0 komentarz(y). Dodaj własną opinię!

+ Podstrona rzemieślników już dostępna na oficjalnej stronie środa, 7.12.2011, 15:30

Od dzisiaj, wchodząc na oficjalną stronę o Diablo III, możemy przejrzeć, co nam zaoferują rzemieślnicy.
Kim są rzemieślnicy? To trójka wyspecjalizowanych NPC-ów, którzy razem z tobą będą levelować, uczyć się nowych przepisów i tworzyć przedmioty - odpowiednio - kowal - broń i zbroje, złotnik - amulety, pierścienie i gemy, zaś mistyczka - będzie zaklinać przedmioty, dodając im dodatkowe parametry.

Całość jest dostępna pod tym adresem.

Napisał: - raptor -
Do newsa dopisano 0 komentarz(y). Dodaj własną opinię!

+ Book of Cain od 13 grudnia w księgarniach Piątek, 2.12.2011, 10:10

Wczoraj, pierwszej części Diablo stuknęło 15 lat. Z tej okazji, Blizzard postanowił opowiedzieć nam, co dalej zamierza.

Po pierwsze, wspomniany wcześniej trailer. Po drugie - Blizzard wyda kompendium wiedzy o diablo, także po polsku, pod nazwą Book of Cain. Zacytuję wypowiedź:

Blizzard Entertainment i Insight Editions ogłaszają, iż Diablo III: Księga Caina, bogato ilustrowany tom opisujący słowami Decarda Caina początki i dzieje prześladowanego przez demonów świata Sanktuarium, pojawi się na półkach sklepowych 13 grudnia 2011. Wypełniona zapierającymi dech w piersiach ilustracjami autorstwa najbardziej uznanych na świecie artystów fantasy, które przeznaczono ekskluzywnie na potrzeby książki, Księga Caina stanowi kompletny przewodnik po mrocznej mitologii oraz złowieszczych tajemnicach dotyczących Sanktuarium i Wiecznego Konfliktu.

Zaprojektowana tak, by wyglądać jak przedmiot z uniwersum Diablo, Księga Caina przekazuje bogatą historię gry poprzez ekscytującą lekturę. Historia rozpoczyna się, gdy Cain pozostawia swój pamiętnik adoptowanej córce, Leah, przekazując przy okazji opowieści o stworzeniu Sanktuarium i Wiecznym Konflikcie, który rozgorzał eony temu między Wysokimi Niebiosami i Płonącym Piekłem. Księga Caina to kronika powstania Zakarum, tradycji Horadrimów, powstania i geografii Sanktuarium oraz najważniejszych momentów w historii świata takich jak - zniszczenie Tristram, które nakreśliło kontekst dla nadchodzącego dzieła Blizzard, Diablo III. Książka zawiera mnóstwo szkiców, notatek Caina oraz ręcznie malowaną mapę Sanktuarium. Ten obszerny tom z całą pewnością pozwoli czytelnikom zdobyć głęboką wiedzę na temat tajemniczego świata Sanktuarium.


Na Amazonie, angielskie Book of Cain kosztuje 25 dolarów, więc spodziewajmy się ceny w okolicach stówki.


Napisał: - raptor -
Do newsa dopisano 0 komentarz(y). Dodaj własną opinię!

«- nowsze newsy

starsze newsy -»

login:
hasło:
Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyćtutaj.


+Przeglądarkowe gry
+Pogadajmy o filmach
+jaja sobie robią
+Gra o tron
+Pomóżcie w zakupie monitora :)
+Pogoda
+Hot Candy Land
+Szczecin Game Show
+mod do Lod sprzed kilku lat
+Propozycja
+Chary PvP oazy
+Luźna propozycja.
+Klan Infernal Hunters
+Cain's Bastards
+[WC] - Wybrańcy Charsi
+Klan diablo 3 < Rage > Zaprasza
+Klan Tajemnica poszukuje graczy SC NLD
+KU Przestrodze! Ban za obrazę gracza?
+Nazwy/skin przedmiotu
+Fakty i mity diablo 2


+Patch 1.10 dla Diablo 2 LoD
+Ancestral Recall v1.10
+Patch 1.11b dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.09 dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.11 dla Diablo 2 LoD
+Ukryte postatacie
+Cheater choice ver.3
+Uniq Rare Betmod
+D2itemsdatabase
+Valhalla 4.5r3
Czy będziesz grał w trybie rankingowym po wyjściu aktualizacji 2.1.0 w Diablo III ?
Tak
Nie


COOL SITE - konkurs www na najlepszš stronę internetowš
Lista polskich stron o Diablo II
Zagłosuj na Twoją ulubioną stronę raz dziennie!